Otodyo tamamen ücretsiz olarak hizmet veren, şu an sadece Android telefonlar üzerinden hizmet veren bir sosyal araba platformudur. Çıkış amacı tamamen araba severleri bir araya getirerek keyifli bir sohbet ortamı oluştrumak, bilgi paylaşımı yaparak uygun fiyatlı ürünlerden haberdar olmak ve dahası

Facebook ya da Google Plus hesabınızı kullanarak giriş yaptıktan sonra resim ve profil bilgilerinizi Facebook ya da Google Plus üzerinden otomatik doldurursunuz.

Ana menüde iken, sağ üst bölümdeki defter simgesine basarak hemen pano mesajınızı oluşturabilirsiniz.

Ana menüde iken, sağ üst bölümdeki SARI ETIKET simgesine tıklayarak ilan resminizi yükler bilgilerinin girerek paylaş dersiniz.

Menü'de profilim bölümüne girerek bildirim tercihlerinizi yönetebilirsiniz.

Bu üyeler Otodyo sisteminde yer alan ve teknik bilgi seviyesi onaylanmış üyelerdir.

Profil resminiz hangi Sosyal mecra'yı kullanarak giriş yapmışsanız oradaki profil resminiz ile güncellendiğinden, ilgili platformda profil resminizi güncelleyerek Otodyo profilinizi de güncellemiş olursunuz.

Evet yeniyiz ve bu hataları görmeniz çok normal. Ya da bir talebiniz de olabilir. İletişim için destek@otodyo.com mail adresini kullanabilir yada uygulama üzerinde iken Menu tusuna basarak "Yöneticiye Mesaj Gönder" butonuna tıklayarak mesaj gönderebilirsiniz.